Miks valida automaatsed väravad?

Kui sul on aed või ettevõtte hoov, siis oled kindlasti mõelnud, kuidas sellele natuke ekstra turvalisust lisada.

Üks võimalus on paigaldada automaatne aiavärav – see pole mitte ainult mugav, vaid ka lahe!


Nagu nimigi ütleb, avanevad ja sulguvad need väravad automaatselt. See tähendab, et saad oma autos istudes või isegi toas olles värava lahti teha ja kinni panna. Pole vaja välja trügida vihma kätte või lund rookima!


Turvalisuse mõttes on need väravad ka superhead. Nad tulevad koos erinevate turvasüsteemidega – võid kasutada kaugjuhtimispulti, spetsiaalset kaarti või isegi oma sõrmejälge! See tähendab, et ainult need, kellele sa oled loa andnud, saavad su hoovi sisse ja välja.


Aga mis siis, kui värav peaks kinni minema midagi takistades? Pole muret! Paljudel automaatsetel väravatel on tagasilöögikaitse, mis tähendab, et kui värav tunneb takistust, siis see ei sulgu. See hoiab ära igasugused õnnetused.

Ja tead mis on veel äge? Need väravad tulevad kõikvõimalikes stiilides ja viimistlustes. Nii et saad valida sellise, mis sobib sinu maja või ärihoone välimusega.


Kokkuvõttes – automaatsed aiaväravad on mitte ainult praktilised, vaid ka lahedad. Nad lisavad sinu kinnisvarale turvalisust, mugavust ja stiili. Nii et miks mitte kaaluda nende paigaldamist?

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga